Гравці «Бетіса» виступили із заявою на підтримку Романа Зозулі після його конфлікту з ліворадикальною групою ультрас «Райо Вальєкано».

«Ми хочемо висловити наше обурення епізодами, які наш партнер Роман Зозуля пережив за останні години. Це публічне лінчування футболіста, чий професіоналізм та особиста поведінка з моменту його прибуття в клуб були бездоганними. Ми засуджуємо звинувачення в його бік, які з’явились після помилкових новин про символ на футболці, в якій він приїхав до Севільї. Ми відчуваємо, що кожен з нас може стати жертвою подібного ставлення. Ми знаємо, що Федерація футболу Іспанії вже вживає заходів, аби захистити нашого партнера і гарантувати йому максимальну безпеку. Всі повинні подумати про те, як легко завдати шкоди без причини. Висловлюємо нашу абсолютну підтримку Роману та його сім’ї. Ми всі з Зозулею», – йдеться в заяві гравців «Бетіса».

Нагадаємо, 1 лютого фанати футбольного клубу з Мадриду «Райо Вальєкано» прийшли на тренування команди з банером: «Вальекас (район Мадриду, де базується клуб) – не місце для нацистів». Таким чином фани виступили проти переходу в клуб українського футболіста Романа Зозулі, якого вважали прихильником неонацистських формувань.

Мадридські радикали також обмалювали офіс клубу різними написами, серед яких були слова на підтримку незалежності Донбасу та звинувачення Романа Зозулі у нацизмі.

Після цього іспанський «Бетіс», якому належить контракт футболіста, відкликав оренду гравця, наголошуючи, що перебування у «Райо Вальєкано» може бути небезпечним для Романа Зозулі та його родини.

Звинувачення Романа Зозулі у причетності до неонацистських формувань прозвучали вперше влітку 2016 року, коли футболіст прилетів у Севілью в футболці з тризубом. Тоді один із журналістів сприйняв національний герб України за неонацистський символ. Після роз’яснення журналіст видалив публікацію зі звинуваченнями Романа Зозулі у неонацизмі і вибачився перед футболістом.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!