Детективи Національного антикорупційного бюро затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка. В яких скандалах і справах він фігурував.

22 грудня 2015 року Верховна Рада з третьої спроби позбавляє депутатського мандата народнофронтівця Миколу Мартиненка на його ж прохання.

Цьому передував корупційний скандал. У грудні 2014 стало відомо, що прокуратура Швейцарії розслідувала отримання Мартиненком хабара від компанії Шкода JS, яка займається атомним машинобудуванням.

Ця компанія отримала у 2013 замовлення від Енергоатому на обладнання для трьох електростанцій. А Мартиненко тоді очолював парламентський комітет палива та енергетики.

За інформацією Сергія Лещенка, екс-нардапа підозрюють у отриманні хабаря 30 мільйонів франків. Після розголосу в Україні НАБУ почали розслідувати справу за цим фактом. До існуючих звинувачень додали і нові факти.

Обвинувачення Мартиненка в корупції не перше. Подібне було ще 2005-го. Микола Мартиненко входив у близьке оточення президента Віктора Ющенка. Підтримував Тимошенко, як прем’єра. А потім став спонсором новоствореної партії Арсенія Яценюка “Народний Фронт”, пише 24tv.ua

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!