Петро Олексійовичу, раптом вас вас не проінформували – на телеканалі Zik стався відвертий казус, щоб не сказати неподобство. Чи може замах на державний переворот?

Сергій Пашинський, голова Комітету з питань національної безпеки та оборони, прямо звинуватив вас у державній зраді. До речі, під роздачу потрапив і його партійний колега, за сумісництвом голова РНБОУ.

Блокада торгівлі з окупованими територіями, яку запровадила РНБОУ та затвердив своїм указом Президент, за яку в грудні 2016 агітував колишній шеф і однопартієць Пашинського О. Турчинов, за інформацією Пашинського була придумана в Кремлі. Так і сказав – “агентами ФСБ на території України була інспірована блокада” і “маю чітку інформацію, що це було придумано в Кремлі”.

Я б на вашому місці, пане президенте, поцікавився в СБУ з яких джерел пан Пашинський отримує інформацію про “придумки” Кремля. Раптом там ще якась цікаві концепції є. Або ідеї. А може плани. І варто СБУ принаймні спробувати спростувати приналежність президента та голови РНБОУ до агентури ФСБ Росії. Бо якось зовсім незручно виходить.

Хоча може це була просто явка з повинною? Га ))?

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!