Бойовики на Донбасі видали “указ”, який дозволяє призов неповнолітніх, та продовжують використовувати неповнолітніх як солдатів, інформаторів та у вигляді живого щита. Тим часом жінок і дівчат на окупованих територіях викрадають з метою сексуальної експлуатації в Україні та Росії.

Про це йдеться у щорічній доповіді Державного департаменту США “Про торгівлю людьми” 2017 року, передає УНІАН.

Згідно із доповіддю, конфлікт на сході України, який підживлюється російською агресією, призвів до переселення близько двох мільйонів людей, і що це населення особливо вразливе перед експлуатацією.

Зазначається, що внутрішньо переміщені особи ставали жертвами торгівлі людьми, а деякі українці піддавалися примусовій праці на окупованих територіях Донбасу, які не перебувають під контролем українського уряду. Цих людей часто викрадали, піддавали тортурам та примусово випитували інформацію. При цьому зауважується, що поява великої кількості переміщених осіб посилила вразливість перед торгівлею людьми у всій країні.

Міжнародні експерти констатували, що демографічні показники жертв торгівлі людьми змінилися з часу початку конфлікту на Донбасі та, зокрема, включають більше людей з міст, людей молодшого віку та чоловіків, які стали жертвами дедалі більшою мірою примусової праці та кримінальної діяльності, до якої належить наркоторгівля.

Раніше повідомлялося, що, за даними СММ ОБСЄ, від початку року на Донбасі загинули 45 мирних жителів. Ще 216 цивільних за цей час були поранені.
Джерело:
ТСН

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!